Ontwerp magazine Kansen voor West
Lancering magazine tijdens Wereldhavendagen
Voor Kansen voor West hebben we het ontwerp verzorgd van het magazine Kans&, dat werd gelanceerd tijdens de Wereldhavendagen in Rotterdam. Het magazine brengt op inspirerende wijze verschillende projecten en resultaten samen, en laat zien wat Kansen voor West in de regio heeft gerealiseerd. Het was de eerste editie en het zal een jaarlijks terugkerend magazine worden.
In het ontwerp hebben we de visuele elementen uit de huisstijl doorgevoerd en vertaald naar een fris, toegankelijk en modern geheel. Het magazine biedt een overzicht van behaalde resultaten en brengt de verhalen achter de projecten op een uitnodigende manier tot leven.
Fijne samenwerking en strakke planning
Wij houden van uitdagingen en zijn gelukkig wel wat gewend. Voor dit magazine was een strakke planning nodig, want de lancering stond gepland tijdens de Wereldhavendagen in Rotterdam op 5 september. De interviews werden ingepland en gedaan door Hans Langstraat (Gemeente Rotterdam), die ook de coördinatie van alle zaken scherp hield.
Informatieve banners
Naast het magazine hebben we ook het ontwerp gemaakt voor banners van diverse projecten die door Kansen voor West zijn ondersteund. Zoals o.a. het Energiefonds Den Haag, SpaceBuzz, Wings for Aid en SAM XL.
Benieuwd hoe wij jouw merk vergroten?
Neem contact met ons.
Bel 010-4114050 stuur ons een bericht